J Fenzi - perfumy


Dzięki produktom znajdującym się w ofercie naszej hurtowni możecie otulić się wyjątkowym zapachem, który podkreśli Waszą osobowość. Znajdziecie tutaj różnorodne kompozycje, takie jak na przykład Fenzi. Perfumy damskie i męskie tej marki to starannie przemyślane mieszanki, które oczarują każdego swoim niebanalnym aromatem. Kilka kropel wystarczy, aby cieszyć się uczuciem świeżości i elegancji przez cały dzień. Produkty doskonale nadają się na prezent dla bliskiej osoby, są estetycznie zapakowane i zamknięte w stylowych pojemnikach.


Ogromny wybór kompozycji zapachowych


Damskie i męskie perfumy Fenzi zawierają nuty kwiatowe, owocowe, morskie, leśne i ziołowe, tak aby każdy mógł wybrać aromat, który mu najbardziej odpowiada. Nie brakuje lekkich kompozycji na co dzień, jak również romantycznych woni na specjalne wieczory. Zapachy odznaczają się trwałością, a przy tym pozostają subtelne, otaczają osobę dyskretną aurą. Mogą stanowić zamienniki wielu znanych kompozycji, choć dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.


J Fenzi to kolekcja damskich i męskich aromatów orzeźwiających, wiosennych, ale też egzotycznych, klasycznych i ekstrawaganckich. W nucie głowy, czyli tej, która tworzy pierwsze wrażenie, można spotkać nuty cytrusowe, lekkie i urzekające. W nucie serca dominują kwiaty, na przykład fiołek, frezja, jaśmin, konwalia, orchidea, róża, śliwka, tuberoza. Bazę stanowią natomiast aromaty drzewne z dodatkiem ambry i piżma.


Perfumy inspirowane znanymi aromatami


Fenzi to perfumy damskie i męskie inspirowane znanymi, nieraz już kultowymi produktami, zbliżone do oryginału, ale wnoszące też odrobinę swojego unikalnego charakteru. Mogą sprawić, że ich użytkownik, czy to pani, czy pan, poczują się wyjątkowo. Wiadomo, że miły zapach jest doskonałym uzupełnieniem kreacji i wpływa na wizerunek człowieka, czy to w pracy, czy w życiu prywatnym. Zapraszamy więc do naszej hurtowni perfum po produkty fimy Fenzi stworzone dla wymagających osób, które lubią dyskretnie podkreślać swoją atrakcyjność.


na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 193 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 193 elementów