Nowy The Lord To Be Wild - woda perfumowana męska 30 ml - Chatler Zobacz większe

The Lord To Be Wild - woda perfumowana męska 5x30 ml - Chatler

Nowy produkt

Luksusowy zapach z nutami tytoniu i wanilii, idealny dla nowoczesnego mężczyzny. Zapach zbliżony do Tom Ford Tobacco Vanille.

Więcej szczegółów

EAN: 5901801113003

45,45 zł

Sprzedaż wyłącznie HURTOWA. Minimalna kwota zamówienia 250 zł.

Sprzedaż detaliczna na stronie: perfumyaga.pl

Opis

Głowa / Top liść tytoniu, nuty przyprawowe
Podstawa / Base suszone owoce, nuty drzewne
Serce / Middle wanilia, kakao, fasolka tonka, kwiat tytoniu
Pojemność 5x30 ml

Więcej informacji

Odkryj esencję nowoczesnej męskości z nowym zapachem „The Lord To Be Wild” od Chatler.

Ten elegancki flakon o pojemności 30 ml kryje wyrafinowaną wodę perfumowaną, łączącą głębię i złożoność z orientalnymi akcentami dla niezapomnianych wrażeń zapachowych.

Jak pachnie?

Wyróżnij się dzięki początkowemu, odważnemu aromatowi liścia tytoniu, który płynnie przechodzi w wyrafinowane nuty korzenne.

Zagłęb się głębiej w serce kompozycji, gdzie królują ciepła wanilia, zmysłowe kakao oraz subtelny kwiat tytoniu, zbalansowane kremową gładkością fasolki tonka. Baza zapachu łączy bogactwo suszonych owoców z eleganckimi nutami drzewnymi, tworząc ciepłe, trwałe wykończenie, które pozostawia niezapomniane wrażenie.

„The Lord To Be Wild” oddaje hołd ikonicznemu Tobacco Vanille od Toma Forda, odzwierciedlając luksus i wyrafinowanie dla współczesnego mężczyzny, który pragnie podkreślić swoją unikalną osobowość.

Idealny na każdą okazję, od spotkań biznesowych po wieczorne wyjścia, jego uniwersalny, a zarazem charakterystyczny aromat sprawia, że jest doskonałym wyborem na prezent.

Dodatkowe informacje:

Ponadto, Chatler zapewnia najwyższą jakość nie tylko zapachu, ale także prezentacji. Klasyczny, a jednocześnie nowoczesny design flakonu „The Lord To Be Wild” uzupełnia każde wnętrze, służąc nie tylko jako perfum, ale także jako element dekoracyjny.

Wybierz „The Lord To Be Wild” od Chatler, aby wyrazić siebie i doświadczyć luksusu przy każdym psiknięciu. Przyjmij przygodę każdego nowego dnia z tym wyjątkowym zapachem, stworzonym dla mężczyzn, którzy odważnie wyrażają swoje „dzikie” ja."

Ta wersja koncentruje się na frazach bogatych w słowa kluczowe i utrzymuje strukturalny przepływ, aby zwiększyć czytelność i zaangażowanie.

Produkty powiązane