Nowy Goddess for women - woda perfumowana damska 5x30 ml - Chatler Zobacz większe

Goddess for women - woda perfumowana damska 5x30 ml - Chatler

Nowy produkt

Zapach zbliżony do Jean Paul Gaultier Divine.

Więcej szczegółów

EAN: 5901801112952

45,45 zł

Sprzedaż wyłącznie HURTOWA. Minimalna kwota zamówienia 250 zł.

Sprzedaż detaliczna na stronie: perfumyaga.pl

Opis

Głowa / Top Molekuła Calypsone, Czerwone Jagody, Bergamotka
Podstawa / Base Beza, Piżmo, Paczula
Serce / Middle Lilia, Ylang-Ylang, Jaśmin
Pojemność 5x30 ml

Więcej informacji

Odkryj Boskość w Codzienności z Perfumami Goddess for Women od Chatler

Przedstawiamy perfumy, które definiują esencję kobiecości – Goddess for Women. Są one rozkosznie żywe, niezwykle zmysłowe i ponadczasowo eleganckie. To zapach, który zaprasza Cię do świata czystych emocji i wyrafinowanej ekspresji, prezentując arcydzieło Chatlera – perfumy Goddess for Women o pojemności 30 ml.

Inspiracja:

Chatler nie tylko tworzy perfumy, ale inspiruje. Każda kropla Goddess to hołd dla boskiej mocy kobiecego ducha, manifestacja siły, delikatności i pewności siebie, które definiują współczesną kobietę. Inspirowane są one kobietami, które napotykamy każdego dnia – silnymi, pięknymi, zmysłowymi i niezapomnianymi.

Jak pachnie?

1. Głowa: Molekuła Calypsone, Czerwone Jagody, Bergamotka:

◦ Molekuła Calypsone otwiera zapach niczym powiew morskiej bryzy, dodając energii i radości.

◦ Soczyste czerwone jagody i pikantna bergamotka tworzą zapachową symfonię, która zachwyca zmysły i zaprasza do dalszej podróży po krainie bogiń.

2. Serce: Lilia, Ylang-Ylang, Jaśmin:

◦ Serce perfum bije rytmami zmysłowych kwiatów. Lilia, znana z swojej delikatności i elegancji, splata się z intensywnym ylang-ylangiem i uwodzicielskim jaśminem, tworząc bukiet, który uderza wprost do serca i duszy.

3. Podstawa: Beza, Piżmo, Paczula:

◦ Beza, słodka i kusząca, nadaje perfumom głębi i ciepła, podczas gdy piżmo dodaje subtelnego wyrafinowania.

◦ Paczula otula cały zapach w przyjemnym ukojeniu, pozostawiając na skórze niezapomniany ślad.

Nosząc Perfumy Goddess, nie tylko nosisz zapach – to doświadczenie, podróż przez uczucia i emocje.

To jak wchłanianie wewnętrznej siły, która pozwala Ci wyrazić się z pełną pewnością siebie i elegancją. Dzień staje się bardziej magiczny, a noc bardziej uwodzicielska.

Elegancja w Opakowaniu:

Elegancja perfum Chatler Goddess for Women nie kończy się na samym zapachu. Jej wyjątkowe opakowanie jest równie piękne. Szklany flakon o harmonijnych kształtach emanuje luksusem.

Dla Kogo:

Perfumy Goddess for Women są dla kobiet, które odważnie kroczą przez życie, wypełniając je po brzegi miłością, pasją i determinacją. Dla tych, które wierzą w swoją moc, a jednocześnie nie boją się okazywać swojej delikatności. Dla tych, które wiedzą, że każdy dzień może być wyjątkowy, jeśli tylko otworzą się na możliwości.

W skrócie:

W perfumach Goddess for Women od Chatler nie ma miejsca na przeciętność. To niezwykłe połączenie wyrazistych nut zapachowych, elegancji opakowania i niezapomnianego doświadczenia noszenia.

To zapach, który odciska ślad w pamięci i sercach, pozostawiając po sobie zapach boskości. Otwórz się na doświadczenie bycia boginią codzienności z Perfumami Goddess for Women od Chatler.

Produkty powiązane