Elixir Nr 16 woda perfumowana damska 30 ml Cote Azur Zobacz większe

Elixir Nr 16 woda perfumowana damska 30 ml Cote Azur

Nowy produkt

Zapach zbliżony do Xerjoff Erba Pura.

Więcej szczegółów

EAN: 5907464414587

9,92 zł

Sprzedaż wyłącznie HURTOWA. Minimalna kwota zamówienia 250 zł.

Sprzedaż detaliczna na stronie: perfumyaga.pl

Opis

Pojemność 30 ml

Więcej informacji

Czy kiedykolwiek pragnąłeś zanurzyć się w aromatycznym świecie pełnym radości i egzotycznych zapachów?

Elixir nr 16 to niezwykła kreacja marki Cote Azur, która przenosi Cię na podróż po śródziemnomorskich wiatrach, gdzie słońce przytula się do skóry, a soczyste owoce mieszają się z orientalnymi nutami, tworząc unikalną esencję zmysłowości i energii.
Sycylijskie pomarańcze i cytryny, od razu wypełniają przestrzeń świeżością, jakbyś przechadzał się po słońcem rozgrzanym ogrodzie pełnym soczystych owoców.

To tylko początek tej wyjątkowej podróży zapachowej.

Bergamotka stopniowo dołącza, nadając kompozycji nutę subtelnego wyrafinowania. Jej pikantny, cytrusowy charakter dodaje głębi i delikatnej nuty egzotycznej. To połączenie owoców, które wydają się tańczyć na Twojej skórze, prowadzi Cię w stronę serca tego eliksiru.

Gdy zapach ustala się na skórze, odkrywasz puszyste, sensualne piżmo, które splata się z ciepłym bursztynem. To jak zaczarowany dotyk, który zaczyna wprowadzać Cię w świat skrywający tajemnice i zapachy wyjątkowej wanilii.
"Elixir nr 16" to niezwykły orientalno-cytrusowy zapach, który nie tylko oczarowuje kobiety, ale także mężczyzn. To historia, którą każdy może nosić na skórze, eksplorując i podkreślając swoją wyjątkowość, pewność siebie i pasję do życia.

Ten zapach jest jak odbicie śródziemnomorskiego stylu - pełen słońca, owocowych akcentów cytrusów i bergamotki. To nie tylko esencja zapachu, ale także manifestacja beztroskiego stylu życia, który pozwala czerpać z każdej chwili, podkreślając piękno i przyjemność życia.

Każdy kroplą "Elixir nr 16" ukazuje wyjątkowość i magię, która pozwala Ci zanurzyć się w niezwykłym mikroświecie zapachowym. To nie tylko produkt, to podróż, która inspiruje, ożywia i pozwala odkryć nowe aspekty piękna w codzienności. Cote Azur stworzył esencję, która przekracza granice i mówi językiem zapachów - mówi o życiu, radości, i pięknie świata w najbardziej intymny sposób.

Produkty powiązane