Nowy Caprice Intese - woda perfumowana 100 ml - Luxure Zobacz większe

Caprice Intese - woda perfumowana 100 ml - Luxure

Nowy produkt

Zapach inspirowany Ariana Grande Cloud.

Więcej szczegółów

EAN: 5905692785097

19,92 zł

Sprzedaż wyłącznie HURTOWA. Minimalna kwota zamówienia 250 zł.

Sprzedaż detaliczna na stronie: perfumyaga.pl

Opis

Głowa / Top lawenda, bergamotka, gruszka
Podstawa / Base drzewo kaszmirowe, bursztyn, nuty drzewne
Serce / Middle bita śmietana, praliny, kokos, wanilia
Pojemność 100 ml

Więcej informacji

Rozpocznij zmysłową podróż z perfumami Luxure Caprice Intense, wykwintnym zapachem zaprojektowanym dla nowoczesnych marzycieli.

Uchwycona esencja elegancji w 100 ml flakonie, ta kompozycja perfum jest hołdem dla tych, którzy odważnie śnią i pragną.

Jak pachnie?

Rozpoczynając od żywiołowego wybuchu, nuty głowy lawendy, bergamotki i gruszki ustawiają orzeźwiające i pełne życia tony, zapraszając do delektowania się ich czarującym urokiem. Podróż kontynuuje serce pełne rozkoszy – kremowa bita śmietana, dekadenckie praliny, bujny kokos i ciepła wanilia.

Każdy wdech jest jak kęs słodkiego, eterycznego deseru, otulającego ciepłem swojego luksusowego uroku.

Gdy zapach osiada, bazy z drzewa kaszmirowego, bursztynu i nut drzewnych długo po zaniknięciu na skórze, nadają głębi i poczucie komfortu. Ta bogata mieszanka odzwierciedla uczucie zadowolenia, jakie znajduje się w cenionym uścisku.

Dodatkowe informacje:

Caprice Intense to nie tylko perfumy; to doświadczenie, które przypomina unoszenie się na chmurach, nawiązując do ukochanych perfum Ariana Grande Cloud. To niebiańskie zaproszenie do życia swoją fantazją, owinięte w przepych Luxure.

Zanurz się w ten marzycielski wywar i pozwól Caprice Intense prowadzić cię przez dzień pełen czystej błogości i podniosłej gracji.

Produkty powiązane