Zobacz większe
Nowy produkt
Burning Cherry od marki Luxure. Inspirowana niszowym zapachem Kayali Lovefest Burning Cherry 48,
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Płomienna, intensywna, niebanalna — taka właśnie jest Burning Cherry od marki Luxure. Inspirowana niszowym zapachem Kayali Lovefest Burning Cherry 48, ta woda perfumowana to prawdziwa uczta dla zmysłów. Idealna dla kobiet, które kochają oryginalność i nie boją się wyróżniać.
Zapach otwierają soczyste akordy ciemnej wiśni i malin, które już w pierwszej chwili nadają mu głębi i słodyczy. W sercu wyczuwalne są nuty przypraw i różowego pieprzu, nadające kompozycji zmysłowości i pazura. Bazę tworzą drewno, paczula i słodka pralina, które długo utrzymują się na skórze, otulając ciepłem i zmysłowością.
To idealna propozycja na wieczorne wyjścia, romantyczne randki i chłodniejsze dni. Niezwykle kobiecy, trwały i uzależniający.
Typ: orientalno-owocowy
Charakter: zmysłowy, słodki, wyrazisty
Idealny na: wieczór, jesień i zimę, wyjątkowe okazje
Zapach inspirowany bestsellerem Kayali
Soczysta wiśnia w połączeniu z ciepłymi nutami drzewnymi
Trwały i intensywny zapach o wysokiej projekcji
Luksusowy flakon 100 ml w przystępnej cenie
Doskonały na prezent i dla miłośniczek nietypowych kompozycji
1. Czy Burning Cherry pachnie jak Kayali Lovefest?
Tak, to zapach inspirowany Lovefest Burning Cherry 48. Czuć soczystą wiśnię, wanilię i głębokie nuty drzewne – bardzo zbliżony do oryginału.
2. Na jakie okazje pasuje ten zapach?
To idealna propozycja na wieczory, chłodne dni, randki i wyjątkowe wyjścia. Zmysłowy i bardzo trwały.
3. Czy ten zapach jest słodki?
Tak, ma wyraźnie słodki charakter – dominują w nim nuty wiśni, praliny i paczuli. Jednak całość jest dobrze zbalansowana przez nuty drzewne i przyprawy.
4. Jak długo utrzymuje się na skórze?
To woda perfumowana o wysokiej trwałości – nawet 6–8 godzin, a na ubraniach znacznie dłużej.
Alicja W. (★★★★★)
„Idealna alternatywa dla Kayali! Soczysta wiśnia, ciepło i zmysłowość w jednym flakonie. Uwielbiam!”
Monika D. (★★★★☆)
„Trwały, bardzo kobiecy zapach. Świetnie się rozwija na skórze. W tej cenie – rewelacja!”
Karolina T. (★★★★★)
„Zakochałam się od pierwszego psiknięcia! Pachnie luksusowo i długo się utrzymuje.”
Paulina M. (★★★★☆)
„Zdecydowanie zapach wieczorowy. Otrzymuję mnóstwo komplementów, gdy go noszę.”