Nowy produkt
W zestawie:
- Balsam do ciała 300 ml
- Żel pod prysznic 300 ml
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Balsam do ciała:
Doskonale wchłaniający się witalizujący balsam dla każdego rodzaju skóry. Przede wszystkim do skóry wymagającej intensywnego nawilżenia.
Bogaty w kwas hialuronowy, kolagen, elastynę, ekstrakt z lnu, aloesu, mango oraz wiśni wiąże wodę długotrwale nawilżając naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Wzbogacony marokańskim olejkiem arganowym i masłem shea pielęgnuje i chroni przed wysuszaniem, nadaje skórze miękkość i elastyczność.
Ciesz się czarującym zapachem, który towarzyszyć Ci będzie przez cały dzień. Co poczujesz kiedy użyjesz balsamu z serii Good Life? Wanilię, ambrę, kwiat pomarańczy, paczulę.
Wspaniała jakość . Firma Apis zadbała o każdy nawet najmniejszy szczegół.
Wskazania: dla każdego rodzaju skóry.
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.
Sposób użycia: rozprowadzić na czystej skórze kolistymi ruchami i pozostawić do wchłonięcia. Zalecany do użycia bezpośrednio po kąpieli.
Żel pod prysznic:
Żel do kąpieli i pod prysznic zawiera kompleks łagodnych substancji myjących. Wzbogacony o nawilżająco-łagodzące składniki aktywne: kwas hialuronowy, ekstrakt z owoców peruwiańskiego drzewa Tara, aloes, d-panthenol (prowitamina B5). Delikatnie myje, pielęgnuje i nawilża, pozostawiając na skórze czarujący zapach.
Żel jest bardzo wydajny. Wystarczy tylko jedna pompka żelu, a umyjemy całe ciało! Zalecane używanie całej serii Good Life dla uzyskania lepszego efektu oraz długotrwałego zapachu.
Wskazania: Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.
Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.
Sposób użycia: Przeznaczony do codziennego stosowania pod prysznic i/lub do kąpieli. Nanieść żel na zwilżoną skórę, umyć ciało, obficie spłukać wodą. Unikać kontaktu z oczami.