Jest 171 produktów.

Chemia z Niemiec 

W ofercie hurtowni Aga znajduje się chemia niemiecka, czyli niezwykle skuteczne środki czystości pochodzące od renomowanych producentów. Można u nas nabyć proszki do prania, płyny do płukania tkanin, preparaty do usuwania kamienia i odkażania toalet oraz detergenty do zmywania naczyń. Nie brakuje również preparatów do higieny osobistej: past do zębów, żeli pod prysznic, mydeł oraz chusteczek nawilżanych.

Dzięki wydajnej i bezpiecznej chemii z Niemiec utrzymanie porządku w kuchni, łazience czy gabinecie nie będzie stanowiło problemu. Oferowane produkty zostały stworzone na rynek niemiecki, dlatego odznaczają się najlepszymi parametrami. Znajdą swoje miejsce zarówno w gospodarstwach domowych, jak również w firmach i instytucjach czy punktach usługowych.

Detergenty i środki czystości

Pomimo wysokiej skuteczności niemiecka chemia jest całkowicie bezpieczna i można jej bezpiecznie używać tak często, jak istnieje potrzeba. Proszki i żele do prania działają niezawodnie nawet w niskiej temperaturze, płyny do płukania dodają ubraniom miękkości i miłego zapachu. Detergenty usuwają bakterie i grzyby, pozostawiając powierzchnie zdezynfekowane i lśniąco czyste. Kapsułki do zmywarek i płyny do zmywania ręcznego uporają się nawet z zaschniętymi zabrudzeniami.

Zapraszamy do dokonywania internetowych zakupów w hurtowni Aga, gdzie czekają na Państwa proszki do prania i inne środki czystości. Przygotowaliśmy produkty w opakowaniach standardowych oraz ekonomicznych, w bardzo atrakcyjnych cenach.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 171 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 171 elementów